czwartek, 24 października 2019

Na pełnych obrotach... Lampka maszynowa...            Witam wszystkich z bliska i daleka....

  Mam nadzieję, że po takiej przerwie jeszcze mnie pamiętacie...
 Czas tak bardzo mi ucieka przez palce, że nie mogę dogonić chwili...Dopiero co były dekoracje wielkanocne, a za chwilę już świąteczne...Letni czas był bardzo pracowity, dużo kiermaszy rękodzielniczych. Jak wiecie do każdego musiałam się przygotować na sto procent...Działam jak pamiętacie w Stowarzyszeniu Kobiet Mazurskich "Dziewczyny znad Sapiny" co, też pochłonęło bardzo dużo czasu. Pisanie projektów a potem realizacja. Był to cudowny czas mimo zmęczenia i ogromnych upałów...Takich chwil się nie zapomina... Dla takich chwil warto żyć...Po dziesięciu latach tułaczki mamy swoje miejsce na ziemi...


                 Mimo ogromu pracy wolontarjackiej w stowarzyszeniu pracownia również działała pełną parą. Postaram się w kolejnych postach pokazać co nowego powstało... W tak zwanym między czasie wykonałam ze starej zabawki, maszynową lampkę, tym razem w szarościach, która cieszy nową właścicielkę...
Dziękuje za uwagę i komentarze...

Wasza obecność jest wspaniałym motywem do kolejnych prac...
Do szybkiego usłyszenia...

9 komentarzy:

 1. Me alegro de las buenas noticias, enhorabuena.
  Como siempre tus trabajos, espectaculares.
  Besos desde España

  OdpowiedzUsuń
 2. Bem vinda minha amiga e a máquina candeeiro está espectacular, aproveito para desejar um bom fim-de-semana.

  Andarilhar
  Dedais de Francisco e Idalisa
  O prazer dos livros

  OdpowiedzUsuń
 3. wow pięknie ,że zagościcie na stałe w jednym miejscu:)
  taki kąt dla rękodzielników jest cudnym miejscem spotkań i twórczych działąń /
  maszyna lampka zwala z nóg cudooooo

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) Lampka maszynka jest bardzo oryginalna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje . Fajnie , żę się spełniasz artystycznie i macie swoje miejsce. Lampa bombowa , idealna dla wielbicielki rękodzieła. Miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uleńko, jak miło Cię widzieć, pięknie wyglądasz! Tryskasz energią, aż miło popatrzeć! Cieszę się, że znalazłaś czas pokazać nam swoje nowe dzieło, istne cacuszko, dopracowane do ostatniego szczegółu, jak zwykle u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uleńko, jak miło Cię widzieć, pięknie wyglądasz! Tryskasz energią, aż miło popatrzeć! Cieszę się, że znalazłaś czas pokazać nam swoje nowe dzieło, istne cacuszko, dopracowane do ostatniego szczegółu, jak zwykle u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda to naprawdę dobrze. Moim zdaniem, powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jak ma wyglądać całe pomieszczenie. Wiadomo, że korzystając z możliwości, jakie dzisiaj stwarzają takie taśmy jak https://www.kingled.pl/tasmy-led/tasma-zoomledr-120-led-smd-2835-ip20-cri-85-24v-18w-6000k.html, będziecie w stanie znacznie lepiej zorganizować ten temat. Pomyślcie nad tym dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Super, że zaglądacie do mnie ... bardzo dziękuję za komentarze . Pozdrawiam...)))) Ulencja