poniedziałek, 7 maja 2012

Majowy raj.....

Witam Wszystkich po długiej majówce. Muszę przyznać, że piękne majowe dni pozwoliły mi doładować akumulatory do dalszych moich prac. Krótka zmiana otoczenia same Wiecie jak jest bardzo potrzebna. Kilka dni z mężem po za domem to jest to... Wszyscy się nam dziwili, że na majówkę wyjeżdżamy z pięknych mazur do centrum Polski, ale było super....))))). Po powrocie nie poznałam swojego ogrodu, po prostu  pięknie zielono i kolorowo. Natura jest moim sprzymierzeńcem,  kocham bardzo przyrodę i jej dary. Cieszę się ze wszystkich ogrodowych gości i jestem bardzo radosna jak chcą zamieszkać w moim azylu szczęścia. Zrobiłam kilka fotek, żeby podzielić się z Wami radością jaka mnie ogarnęła po powrocie do domku ( wszędzie dobrze ale najlepiej w domu...)Moja ukochana rajska jabłoneczka .....Nie wiem czy wiecie, że brzoza ma bardzo dużo korzystnej energii , ja często swoją płaczącą brzózkę głaszczę i przytulam bo jest po prostu piękna a w szczególności dla tego, że wyhodowałam ją z patyczka grubości kciuka.Sosna górska to też moje dziecko jak prawie wszystko w ogrodzie.


Dzięki za odwiedziny i miłe słowa  pa....))))))

6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia z Twojego zielonego gaju/raju :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka gęsta i soczysta ta zieleń u Ciebie:))) Żabciątko przecudne. Do mojego lasu często zaglądają jaszczureczki:)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana , robisz genialne zdjecia !
  Podziwiam szczerze !
  Przynosza mi wspomnienia z Polski...
  Buziaki !

  OdpowiedzUsuń
 4. A u mnie odwrotnie z centralnej Polski na Mazury:) Ślicznie u Ciebie, ale na Mazurach to normalne:)) Kocham Mazury i już za kilka godzin tam będę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjecia ,ja też mam pomysł na brzozę.

  OdpowiedzUsuń

Super, że zaglądacie do mnie ... bardzo dziękuję za komentarze . Pozdrawiam...)))) Ulencja